Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet kibírni míg...

Hogyan lehet kibírni míg megnő a haj elég hosszúra?

Figyelt kérdés
Sajnos lekellett vágni a hajamat. 15 éves korom óta volt hosszú hajam, mikor meddig vágattam le de a vállamig mindig ért. Nem tudom elképzelni, hogy hogyan növesszem meg (ami szerintem kb másfél év mire összetudom fogni) úgy, hogy ne nézzek ki borzalmasan. Eddig csak a fullcapra tudok gondolni, hogy arra rászoknék, esetleg valami extreme erős zselével mindig hátra zselézném, de ezt se érzem stabil ötletnek. Most érettségiztem, és pont az egyetemre néznék ki úgy mint egy bohóc. Fejpánttal fel lehet fogni de ahhoz is sok idő kell míg elég hosszúra megnő.

2022. jún. 19. 10:56
 1/2 anonim ***** válasza:
62%
Írásból gondolva nő vagy. Most milyen hosszú a hajad? Mert esetleg tudok pár tippet hogyan hord vagy formázó.
2022. jún. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én zselével és csatokkal húztam ki azt a lenövési szakaszt anno.
2022. jún. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!