Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlotok barnulásra?...

Mit ajánlotok barnulásra? Tippek a napozáshoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Elhatároztam, hogy idén napozni szeretnék. Szeretném ha lenne végre egy kis barna színem, a lábamon föleg, mert nagyon fehér...


Milyen terméket használjak napozáshoz? Milyen SPF-t válasszak, melyik márkától?



Mit tanácsoltok a napozáshoz?

( Nem napoztam szinte sosem kb.)


2022. jún. 20. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Kezdésnek min. 30-as faktorút vegyél, ha teljesen fehér vagy....

Aztán ha már lesz egy kis színe a lábadnak, akkor jöhet kisebb.


A láb szerencsére nem annyira leégős... De az arcra-dekoltázsra 50-essel is kezdhetsz.

2022. jún. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Először 50eset vegyél. Pl garnier bevizsgalt, jó márka és arban is elviselhető. Ha van alapszijed akkor 30 de arcra marad 50.

Lassabban barnuksz de biztonságosan

2022. jún. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én évek óta barnítós napolajakat használok, amiknek minimális a faktorszáma. A reggeli órákban kifekszem egy fél órára és kb 1 hét alatt nagyon szép színt lehet elérni.

Leégni még sosem sikerült ezzel a módszerrel, illetve (egyéb problémák miatt) rendszeresen járok bőrgyógyászhoz is, akinek mindig megmutatom az anyajegyeimet, de ő is mindig rendben talál mindent.

Nekem a naptejekkel eddig vagy leégni, vagy nem barnulni sikerült, én azt nem ajánlom senkinek, akinek barnulás a célja.

2022. jún. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!