Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlanátok szőrtelenítésre?

Mit ajánlanátok szőrtelenítésre?

Figyelt kérdés

Nagyon vastag, erős a szőröm, ráadásul gyorsan nő. Borotválás után másnap már borostás. Bár borotválni csak a hónaljamat, karomat, combomat szoktam már. Alapvetően epilátort használok, próbáltam a karomon -combomon is, csúnyán kipattog tőle, pedig előtte-utána használok krémeket(meg persze még eléggé fáj is). A gyanta ugyanez, ráadásul a gyanta legtöbbször a szőr 3/4-ét otthagyja.

Valakinek bevált valamit? Krémet még nempróbáltam.


29L



2022. jún. 20. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Cukorgyanta, kozmetikusnál.
2022. jún. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%
Igen, írtam
2022. jún. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én IPL-t használok. Erős, sötét a szőrzetem. Nagyon jó, mert alig nő valami, egyáltalán nem pattogok ki, tudom minden testrészen használni, közel sem fáj úgy a villantás mint egy epilátor.

Alap lumea gépet 80 körül be lehet szerezni.

2022. jún. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is a kozmetikust javaslom. Keress egy minőségi szolgálatót, aki többféle gyantával is dolgozik és megbeszélitek, hogy neked melyik lehet az optimális. Pl. mindenki a cukorgyantára esküszik, de nekem az például nem vált be, hiába fájdalommentesebb.
2022. jún. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!