Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen színűre festem a hajam?

Milyen színűre festem a hajam?

Figyelt kérdés
Most fogom először festetni a hajam, de nem tudom milyen színűre. Ilyen kicsit extrémebb színekben gondolkodom mint pl sárga,zöld, kék,lila,fehér stb. Nem is az egészet akarom befesteni hanem mondjuk az alját,vagy az elejétől pár tincsek. Világos barna a hajam.milyen szín megy hozzá

2022. jún. 20. 20:10
 1/3 Noren1989 ***** válasza:
54%
Pl a lila megy hozzà, vagy a kék-zöld, szemszíntől függően.
2022. jún. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a lila alj és egy elöli lila tincs nagyon jól nézki barna hajon.
2022. jún. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ezek közül mind volt már.


Az árnyalattól függ igazából mi az ami működik. Ha jól van megcsinálva, mind szép, de ha otthon csinálod, akkor eszerint rangsorolnám, mert ezek között van azért pár szín ami kényesebb.


Ha barna az alap, a kék, a türkiz, a zöld tutibibiztos jól fog állni. Én a zöldre voksolnék, mert ha alatta csak sárgásra volt leszivatva, az is bele fog mosódni, ameddig nem vöröses rezes, nem lesz vele baj.


A fehér egy agyrém, azt elsőre nem ajánlom, mert ha nem tudod hogyan bánj vele, egy rémálom lesz. Nekem nagyon szétkapta a hajam szerkezetét, és minden megfogta, a smink ha belement...és kell rá a toner kb minden mosásnál.


A tiszta, élénk lila picit nehezebben elérhető, mert ez a sárga/vörös komplementere, szóval ha a kettő keveredik, akkor mocsár színe lesz.

Ez is szívás, de egy fokkal talán könnyebb mint a fehér.


A sárga szín meg akkor szép ha telített citromsárga vagy narancs, ha fakóra sikerül akkor olyan se. Szóval ez alá is kb fehérig kell leszivatni.

2022. jún. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!