Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tudnám a szeplőimet...

Mivel tudnám a szeplőimet hatékonyan elhalványítani?

Figyelt kérdés
Sajnos gyerek korom óta szeplős vagyok. Télen kicsit halványodnak de ahogy jön a tavasz, napsütéses idő úgy azonnal felerősödnek és rettenetesen nézek ki. Azt mondták ki fogom nőni felnőtt koromra de nem így történt, sőt, úgy veszem észre egyre több van, már a karjaim, dekoltázsom és a hátam egyre szeplősebb. Kíméljetek a "fogadd el így magad, meg a szeplő olyan bájos" jellegű válaszoktól, hallgattam eleget és én nem így gondolom. Undorodom tükörbe nézni, mindig egy kiló vakolatot kenek magamra hogy ne legyen annyira feltűnő és folyton dörzsölöm, suvickolom a bőrömet mert mindig piszkosnak, mocskosnak érzem a ronda foltok miatt. Hiába lenne szép bőröm egyébként ez teljesen elcsúfít.
2010. szept. 20. 01:53
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

szia. azt nemtudom hogy lehet e véglegesen eltüntetni, bár hallottam valami lézeres cuccról,de az biztos nagyon drága.

Lehet kapni kövirózsa krémet, halványítja, nem tünteti el teljesen, én használtam, és valóban halványodott pár héten belül. Citromléről is hallottam, hogy belekell dörzsölni a bőrbe, és lemosni, ezt még nem próbáltam. Több megoldást nem tudok, én se szeretem a szeplőim, bár nem vészesen látszik, de énis mindig rakok magamra alapozót és púdert, hogy ne látszódjon..

2010. szept. 20. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Ilyen kövirózsa krémet hol lehet venni? A citromlét használom, minden nap áttörlöm vele az arcomat, ez abban segít hogy gyorsabban halványodnak ilyenkor ősszel
2010. szept. 20. 15:17
 3/9 anonim ***** válasza:
kövirózsát én gyógyszertárba vettem, aztán lehet hogy lehet kapni dm-be vagy rosmannba mégsose néztem...
2010. szept. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ephelis alpha gél, ez szeplő és májfolt ellen van.

Anyajegyet állítólag ricinus olajjal lehet halványítani/eltüntetni, lehet szeplőre is jó!

2010. szept. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

www.ilcsi.com

Kövirózsa habkrém, kövirózsa tonik, oxigénes fehérítő krém, oxigénes fehérítő gél->ezek mind pigmentfolt(szeplő, májfolt ) halványítóak, nézz utánna a honlapon

Én a kövirózsát és az oxigénes krémet használom és nagyon jók!

És még nagyon jó az ilcsis gyümölcssavas mélyhámlasztós arkezelés különösen ősztől kora tavaszig nagyon jó különböző arcporblémkra és már az első kezelés után látható az eredmény. Minden évben járok egy 6 alkalmas kúrára. Kicsit drága 8000 Ft 6 alkalom, de nagyon jó pigmentfolthalványító, nagyon jó heges, zsíros, pattanásos és egyéb peoblémás bőrre. Tegnap is voltam, ma is megyek. Igaz ebben a hónapban csak 2szer, de októberben szeretnék egy kúrát végigcsinálni. Egyébként lehet 1 alkalmas kezelésre is menni a kozmetikusomnál 1 alkalom 1350 Ft.Nagyon szeretem ezt a kezelést és évente 2x a ősszel és télen végigcsinálok egy ilyen kúrát. Nyáron sajna nem lehet.

Én még csak jól jártam, mert ahogy néztem a neten nagyon sok helyen ennél sokkal drágább egy ilyen kezelés.

Szóval évente 1x vagy 2x egy ilyen kúra és a kövirózsa, oxigénes krém használata nagyon szépem el tudja halványítani a pigmentfoltokat tavasztól meg egészen kora őszig, amíg süt a nap kötelező a napfényvédőkrém hasznáata, mert az meggátolja az újabb pigmentfoltok kialakulásást vagy szinének megerősödését.

Találtam a kezelésről a neten anyagot, olvasd végig, mert nagyon érdekes!

26/L

[link]


[link]


[link]

2010. szept. 23. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vok. Ma voltam a kozmetikusomnál gyümisavas kezelésen és éppen mondta a tanulójának, hogy milyen látványosan visszaorította, halványította a pigmentfoltjaimat a homlokomon, mert ott volt a legtöbb ez a kezelés+ a termékeke rendszeres használata.

Örültem neki nagyon, mivel minden nap látom magam a tülörben így nyílván nekem azért nem ennyire vehető észre, persze azért észrevettem, de nem szakmai szemmel :-) Gondoltam elmesélem a terméktapasztalatomat, hátha tudok segíteni.

2010. szept. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi, de nekem most nincs anyagi keretem ilyen kezelésekre, nekem igazából otthoni módszerek kellenének vagy nem horribilis árú készítmények.
2010. szept. 23. 19:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Igaz sajnos ez pénztárcafüggő, de ha havonta egyszer elmész egy ilyen kezelésre már akkor eredményt érsz el. Azok a kozmetikusok, akik ilcsivel termékkel dolgoznak,olcsóbban csinálják ezt a kezelést. 1 alkalom nála 1350 Ft másnál max 1500 Ft lehet. Minden esetre annyit megér a dolog,hogy keresel a lakóhelyeden vagy ahoz közel egy ilcsis kozmetikust és megkérdezed, hogy mennyiért dolgozik. Ha dohányzól akkor már jobban megéri erre költeni a pénzt, mint cigire. Ez csak egy pl. volt :-)
2010. szept. 24. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

jah igen és az ilcsi termékeke nem is anyira drágák. Nem tusdom miért hiszik sokan, hogy drágábbak a bolti termékektől, talán azért mert sokkal jobb? Pedig a boltban se lehet kapni olcsóbbat sőt vannak sokkal drágábbak, amit sz*rt sem érnek.

Én 30 ml-es tégelyben veszem

Kövörózsa habkrém 1300 Ft (30ml)

Oxigénes fehérítő krém (30ml)1500 kitart 6 hetet kb.

pl.a csipkebogyó habkrém szintén 30 ml-es 800 ft és az ichtiolos pakolás is

szal sztem nem drágák, de ezt mindenki maga dönti el

2010. szept. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!