Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik dezodor nem hagy fehér...

Melyik dezodor nem hagy fehér foltot? Nektek mi vàlt be?

Figyelt kérdés

Föleg fújòs vagy esetleg stiftes érdekelne.

Àrban max 3 ezer ft


Màr megörülök hogy minden felsöm összekeni


2022. jún. 29. 05:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Amiben púder vagy por van az mind hagy. Én is végig próbálgattam százat de mind hagy foltot, sárgít stb. A stiftek még jobban.

A sima dezodorok gyakorlatilag csak illatot adnak, nekem az is jó. Ami segít: sok víz ivása (nem színes, nem ízesített) és gyümölcs evés. Attól szagtalan az izzadság. Valamint a hónalj legyen szőrtelen, már egy pár szálacska is többszörözi a testszagot sajnos. Ruha pedig laza, természetes anyag (len, pamut)

2022. jún. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sajnos a csak illat nekem nem vàlt be elég izzadòs vagyok, plusz napközben munkaruhàt kell hordanom.

Pròbàlok majd még alaposabban szörteleníteni.

2022. jún. 29. 07:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Asszem a women's secretnek vagy melyiknek van átlátszó géles verziója de kicsit lassan szárad, olyan cuppogós érzés. Egy tipp amúgy stifthez, vedd fel előbb a felső, nyúlj be alá a stifttel és úgy kend fel, nekem a legtöbb folt akkor keletkezik ha frissen felkent izzadásgátlóval veszek fel ruhát.
2022. jún. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!