Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Első önbarnítózás kérdések?

Első önbarnítózás kérdések?

Figyelt kérdés

Ez lesz az első önbarnítózásom és nagyjából megvan mi hogy van, hogy kell használni stb viszont merült fel 2 kérdésem.

1. Előtte ugye le kell radírozni a bőrt (ez okes is) illetve sokan ajánlották, hogy előtte borotváljak és nem utána. Viszont holnap buliba megyek, így ha ma borotválok és önbarnítózások akkor is kellesz még holnap egyszer borotválnom. Annak van valami hátránya ha még önbarnítózás után is borotválok?

2. Szerintetek ha holnap bulizni megyek, akkor ma vagy holnap kenjem fel? (3-4 napig tart ki elvileg a színe, illetve 3-5 órát kell a bőrön hagyni)



2022. jún. 30. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat en nem buli elott kiserleteznek 😀 Feheren is jobb mint sargan meg foltosan
2022. jún. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Buli előtt szerintem se jó ötlet kísérletezni. Fix, hogy valahol foltos leszel, kar, láb a legvalószínűbb.

Borotválkozz előtte, másnap simán borotválhatsz megint. Ha nagyon akarod akkor előtte nap inkább, mert utána le kell még zuhanyozni, hidratálózni stb.

2022. jún. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én sem buli előtt csinálnám ezt mert az ilyen onbarnitok tudnak ám szép meglepetéseket okozni, kb olyat hogy az utcára se akarnál kimenni nem hogy buliba (foltos, vagy épp sárgás szín)


De ha mindenképp akarod akkor inkább ma mint holnap!

Mert ha nagyon gaz az eredmény akkor holnap meg talán egy fel napon át tartó aztatssal és dorzsolesseleg tudsz szabadulni tőle !

2022. jún. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Megcsináltam még buli előtt és meglepően jól sikerült. Sehol nem lettem foltos és a színe is gyönyörű bronzbarna lett, kb mintha csak a tengerpartról jöttem volna. Sokan meg is dicsértek milyen szép barna vagyok, szóval szerencsésen sikerült az első próba :)

2022. júl. 5. 16:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen önbarnítót használtál?
2022. aug. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!