Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki lehet koptatni hajszint...

Ki lehet koptatni hajszint valamivel? (lent)

Figyelt kérdés
festetem ahajam, de most le akaroom növeszteni..de sajnos nagyon lassan nől a hajam legalább 2 év kéne mire lenől..van vmi amivel ki tudnám koptatni?(más szinűre akarom festetni és az ugy lenne szép ha eredeti hajamra lenne festve:)) előre köszönöm
2010. szept. 20. 17:38
 1/1 anonim ***** válasza:
hát kikoptatni azt csak úgy tudod ha lenő teljesen, de az meg nagyon csúnya. és régen úgy csináltam hogy kezdtem visszaszínezni az eredeti hajszínemre. tehát festett szőke voltam és kezdtem kicsit sötétebb szőkére színezni (nem festeni!) és így egész szép átmenet volt, és a végén már csak a vége volt kicsit világosabb a többi pedig barna , azaz a saját színem.
2010. szept. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!