Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha szemöldökcsipesszel kihúzgá...

Ha szemöldökcsipesszel kihúzgálom a hónaljamról a szőrt, az felvet valamilyen problémát?

Figyelt kérdés

2022. júl. 5. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon, csak túl hosszú folyamat :) de én így neveltem magam epilator előtt :D sokat segitett, és pl nem irtitalta annyira a borom .
2022. júl. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tinikoromban, amikor elkezdtem szőrösödni, és még csak pár szál volt, akkor szemöldökcsipesszel szedtem. Felnőttkorban ez kicsit időigényesebb, de az égvilágon semmi bajod nem lesz tőle. Nekem egyébként egyáltalán nem is fájt, ma már gyantáztatom, és az sem fáj.
2022. júl. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Rohadt sok idő és esélyes, hogy belecsípsz csipesszel a bőrödbe, ami nem kellemes. Ezt leszámítva semmi. Amúgy meg a gyanta se drága, csak erre a célra nagyon sokáig elég. Ha nem tudod magadnak (meg tudod tépni a bőröd vele, ha rosszul csinálod), megkérsz valakit. Vagy epilátor (én gyantát nagyon jól bírom, de az epilátor kegyetlenül tud fájni).

Amire figyelj, hogy dezodort és stb ne használj utána (bármivel is téped ki) és lehetőleg próbálj minél kevesebbet izzadni 1-2 napig. Bőrradír, hámlasztó pedig nem árt, csak ne közvetlen előtte és utána 2 napig.

2022. júl. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Arra tényleg figyelj, hogy nehogy belecsípj a bőrödbe. Én egyszer így jártam a hónaljamon, azóta pedig a helyén egy szemölcs van, amire mindig nagyon kell figyelni, nehogy véletlenül lekapjam:(
2022. aug. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!