Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a "tökéletes bőr"titka?...

Mi a "tökéletes bőr"titka? (link is van)

Figyelt kérdés

Helló,

az én arcbőrömön nincsenek pattanások(csak pár kis miteszer),és egy kicsit száraz:S

Milyen praktikák vannak a szép,selymes bőrért? Hogy ránézel és milyen szép a bőre..:))

pl mint neki: (és ez nem retusált kép):

[link]

de ott van selena gomez is pl.neki is nagyon szép,de hogy csinálják? Ti mit tesztek az arcbőrötök szépségéért?

Előre is köszii!


2010. szept. 21. 03:14
 1/8 A kérdező kommentje:

ja és még annyi h,akit linkeltem,neki mitől olyan színű a bőre? mert sztem nagyon szép,ez szolitól van?

(mert eredetileg nem ilyen neki..)

2010. szept. 21. 03:16
 2/8 anonim ***** válasza:
ez alapozó
2010. szept. 21. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ez alapozó és puder rá gondolom jó a sminkes.nekem is szép a bőrőm,soha nem volt pattanásom még fiatal koromban sem.nem tettem érte semmit.
2010. szept. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ok,köszi

dehát az egész testén ilyen a bőre,tök szép.

mert hát az egészet sztem csak nem alapozták le..=/

2010. szept. 21. 07:39
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez a megvilágítástól van te agyas!!!

És egy rakás alapozó és púder, csak nem hiszed, hogy ilyen a bőre igazából?

A szép bőr alap titka, megfelelő táplálkozás, no cigi, no pia, megfelelő ápolás, ez bőrtípustól függő.

2010. szept. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat számit a megvilágitás, de valakinak egyszerűen olyan tipusu a bőre, hogy nem pattanásos, senem száraz.A barátnömnek pl ilyen, én viszont tele vagyok kisebb pattanásokkal..nem feltétlenül kell 3 tonna alapozó a szép bőrhöz, inkább csak szerencsésnek kell lenni, és szép bőrrel kell születni.:)
2010. szept. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
alapozo te dinka.
2010. szept. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A sztárokra sose akarj hasonlítani! Szépek, de ez a jó sminkeseiknek köszönhető.

Selena Gomez be is vallotta, hogy neki nagyon is pattanásos a bőre.

[link]

2011. júl. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!