Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intenzív illatú testápoló?

Intenzív illatú testápoló?

Figyelt kérdés
Eddig egy Avonos vagy Oriflames vanília illatú testápolót használtam, (sajnos nem tudom melyik volt, pedig direkt nem dobtam ki a tubust, még nem találok másikat, de sajna el tűnt, fogalmam sincs hova tehettem) ami olyan intenzív volt, hogy ha este elalvás előtt be kentem magam, másnap még az ágyneműn is éreztem elég intenzíven ezt az erős vanília illatot, de még a bőrömön is. Próbálgattam olyan testápolókat, amiknek szintén így első szaglásra erős volt az illatuk, én inkább ezeket preferálom, de egyiknek sem volt annyira erős, mint a vaníliásnak. Esetleg valaki tud valami nagyon intenzív illatú testápolót ajánlani? A válaszokat előre is köszönöm!

2022. júl. 8. 12:30
 1/2 A kérdező kommentje:

Időközben találtam róla neten egy képet, amelyiket én eddig használtam, de az Avon oldalán egyszerűen nem találom.


[link]


Ha valaki máshol ezt megtalálja, dob egy linket légyszi?

2022. júl. 8. 12:35
 2/2 anonim ***** válasza:

The BodyShopnak van egy vaníliás test ápolója brutal intenzív illata van !


[link]


Egyébként meg ha az ilyen erős illatú test ápolókat szereted akkor keress parfumtestapolot azok is nagyon jók tudnak lenni , pl Douglas -ban régen lehetett kapni - most nem tudom

2022. júl. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!