Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrtelenítés után (gyantával)...

Szőrtelenítés után (gyantával), természetes ha kipattog a lábam?

Figyelt kérdés

Ma voltam életemben először, eddig itthon borotvával vagy Veet szőrtelenítő krémmel csináltam.

Nagyon zavarnak azok a piros kipattogások, és picit fáj is.

Aloe Verával be kentem, itthon van nekem cserépben és azzal.

Igaz csúnyán gyantázta le, sok helyen ott maradt a szőr is és a gyanta is, soha többet nem mennék.

Holnap reggelre eltűnnek vajon? köszönöm a válaszokat.


2022. júl. 8. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellett volna eljönnöd így a kozmetikustól. Alap, hogy szólunk, ha valahol ottmaradt a szőr, meg a gyanta miatt is. Más kérdés, hogy magától sem engedhetett volna így el, úgyhogy oda tényleg ne menj többet.

Egy bizonyos fokú pirosság és érzékenység normális egyébként, holnapra elmúlik.

2022. júl. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ő látta hogy maradt és azt mondta borotvával le jön, hát mondom nem azért jöttem hogy utána borotváljam, azt is mondtam gyanta is maradt és azt mondta le kopik.

Soha többet nem megyek.

2022. júl. 8. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!