Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Epilálás utáni, bőr alá növő...

Epilálás utáni, bőr alá növő szőrszálakat hogyan szoktatok kezelni?

Figyelt kérdés

Egészen sok szál a bőr alá kezd visszanőni nekem (lábon), zavaróan látszanak a sötét pontok a helyükön, de eltávolítani csak úgy tudom őket, ha csipesszel vagy körömmel megkapargatom a bőrfelszínt. Ehelyett esetleg tudtok mondani hatékonyabb vagy kíméletesebb módszert? Pl. egyszerű bőrradír elég lehet rá? Vagy valami hámlasztó?


Láttam, hogy van már hasonló kérdés, de örülnék pár aktuális válasznak.



2022. júl. 9. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Bőrradír heti 1x. Teafaolaj is segít, de azt ne töményen, hanem testápolóba keverve.
2022. júl. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. júl. 9. 16:44
 3/4 anonim ***** válasza:
általában akkor van ilyen, ha túl kemény a bőr és nem tud az elgyengült szőrszál kibújni. szóval a rendszeres hidratálás segíteni fog
2022. júl. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Úgy tűnik, akkor tényleg érdemes lenne rászoknom a rendszeres testápolózásra.
2022. júl. 10. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!