Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az épített szempillát leszedné...

Az épített szempillát leszedné a naptej és a dupla tisztítás?

Figyelt kérdés
Gondoltam rá, hogy csináltatok magamnak műszempillát, mert alapvetően szeretek smink nélkül lenni, könnyebb használni a naptejet is. Viszont olvastam, hogy az olajos dolgok leszedik. A naptejet általában úgy szoktam kenni, mint az arckrémet, olyan fajtát használok, ami nem csípi a szemem és épp az lenne a célja a szempillának is, hogy ne kelljen óvatoskodni azon a területen attól tartva, hogy elkenem a sminkem. Illetve általában kétfázisú lemosóval tisztítom meg az arcom első lépésben, abban is van olaj... Emiatt kevesebb ideig bírná? Elég drága, ha nem marad fenn, nem érné meg...
2022. júl. 11. 11:07
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szempilla samponnal tudod tisztítani .
2022. júl. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!