Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet otthon drága...

Hogyan lehet otthon drága krémek nélkül, eltávolítani (lent)?

Figyelt kérdés
sziasztok.a pattanásaimat sikeresen eltávolítottam (krémek nélkül) az arcamról..de kicsi pontok (nem miteszer) még mindig vannak ott.ezeket hogyan tudnám eltüntetni?esetleg gyümölcs vagy valami? 15/L
2010. szept. 21. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Pontok? Nem piros pöttyök esetleg? Az sérült a hámréteg. Ha nem nyomorgattad agyon a pattikat akkor el fognak múlni, ha viszont hegek lettek a bőröd sanyargatásától akkor azok nem fognak elmúlni. Ha viszont nem ennyire vészes a helyzet. akkor idővel elmúlnak. Erre esetleg a kamillás borogatás lehet megoldás. Meg kell várnod hogy regenerálódjon a bőröd.
2010. szept. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bőr radír?

Méz és cukor keveréke. :)

2010. szept. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Te hogy távolítottad el a pattikat?Mert nekem még drága krémekkel sem sikerült!Segítenél nekem is???? :SSS
2010. szept. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

második kipróbálom ;)

első.hát nemtudom.:S aha piros kis pontok.:S

harmadik.persze hogy segítek :)

este fogkrémmel kenem be.:D rajta hagyom reggelig az jól leszáríjta.aztán reggel szappannal lemosom az arcam.nagyon szép tiszta lesz.bekenem egy kis alapozóval.(a piros pontokat) hazamegyek..lemosom.hidratálló krémmel bekenem..:Daztán este tonik..:D másik nap ugyan ezt..:D csak este nem tonik hanem fogkrém..váltakozik:DD

2010. szept. 21. 17:57
 5/6 anonim ***** válasza:
a szappan hirtelen jó, aztán az arcod rájön, hogy szárad, és 1-2 hét után elkezd mégtöbb faggyút termelni -> mégtöbb pattanás. gratula.
2010. szept. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok,köszönöm szépen,kipróbálom!
2010. szept. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!