Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Manker és Challenge termék...

Manker és Challenge termék vélemények?

Figyelt kérdés
Sehol sem találok róluk negatív véleményt..olyan nincs hogy mindenkinek jó.🤔 vagy ha csak bovli és túlárazott annak a több ezer embernek hogy segített akik jót írnak róluk? Vagy mindenki csak kamuzik? A challenge vel is elég szkeptikus vagyok mikor olyanokat olvasok hogy 12 hét alatt -20 kg...ez nem hiszem hogy normális..
2022. júl. 13. 15:04
 1/8 anonim válasza:
0%

Én csak a challengerol tudok írni . Tényleg működik ! 20 kg-ot fogytam le 4 hónap alatt éhezés nélkül. Igaz, hogy kicsit húzós az ára , de ha bemész a boltba 1 hónapra elegendő vacsorához való cuccot közel se veszel meg ennyiből. Én csak a drinket vettem meg, a kapszulat nem .

Nekemis ez volt a véleményem, amíg nem vágtam bele :)

2022. júl. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hat de ez melle is meg kell venni a hozza valokat nem? Vagy csak azt eszed amit adnak? A port meg kapszulakat?
2022. júl. 13. 15:34
 3/8 anonim válasza:
0%
Nyilván, de a vacsorát kiváltom a porral (erre értettem)
2022. júl. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Ha valaki fogyni akar, egyen kevesebbet és mozogjon kicsit többet. Nincs csodaszer, ez sem az.
2022. júl. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy mukodik, mivel iszonyat alacsony kalorian kell lenned (1200 kaloria egy ovodas gyerek adagja), de nem ertem ki dol be ennek.

Ha siman csak kaloriadeficitben vagy, minden draga szar nelkul, fogyni fogsz.


Hosszutavon ezt nem lehet tartani. Nyilvan fogyni fogsz, de eleted vegeig nem lehetsz ennyire alacsony kalorian, nem fogod birni, kiveve, ha egesz nap csak agyban fekszel es nem csinalsz semmit, akkor esetleg :D

Es ha elkezdesz normalisan enni, hizni fogsz, gyorsan, meg tobbet is, mint amennyit lefogytal.

Ezert nem eri meg gyorsan es nem normalisan fogyni.

2022. júl. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#4 Igen en is erre gondoltam... 😅😅😅 meg a kozmetikumok erdekelnenek, hihetetlen hogy megy a nyaladzas minden poszt alatt. Erdekes hogy sehol sincs negativ kritika.
2022. júl. 14. 11:59
 7/8 anonim ***** válasza:
67%

Szigoru cenzura van, nem mehet ki egy negativ velemeny se.

A kozmetikumokrol meg csak annyit, hogy borzaszto az ar-ertek aranyuk.

2022. júl. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a kozmetikumok tularazottak.Nem vettem meg semmit de az árát nezve nem is fogok.
2022. júl. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!