Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajszőkítő spray-kről vélemények?

Hajszőkítő spray-kről vélemények?

Figyelt kérdés
Régen használtam, nem is volt rossz, de nagyon kiszáradt a hajam (bár nem is nagyon ápoltam mellette). Van olyasmi szőkítő spray, ami esetleg valahogy ápolja is közben a hajat? Egyáltalán megéri ilyet használni? Elég sötét barna a hajam, ezért gondoltam, hogy megint használnék valami ilyet, de festetni nem szeretném, melíroztatni se igazán.

2022. júl. 18. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezek a termékek szokeknek valók hogy frissitse a szoke haj színét ! A te sötét hajadon semmi nem fog látszani !


Szokoteni kizárólag vegyi anyagok segítségével tudod !

2022. júl. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Régen is látszott, utána is olvastam, hogy a barna hajat is világosítja.
2022. júl. 18. 19:50
 3/8 anonim ***** válasza:

1. Vagyok !


Tényleg ? Akkor elnézést …

Akkor lehet én is utána nézek 😅😀

2022. júl. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2022. júl. 18. 20:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Koszonom a linket


1. Voltam

2022. júl. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek mindig baromira szárítani fogják. Van amire rá van írva, hogy ápoló, pl régebben a Sunkissed Jelly-re (ez már nincsen), de az is ugyanúgy szárított. Így működnek. Utána tudod hidratálni, de gyakori használatuk nem ajánlott.
2022. júl. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Rendeltem makeup.hu rol joanna hajszokito spray-t, holnap fogom kiprobalni, velemenyek alapjan kozel nem szarit annyira mint pl a balea ! Persze a megfelelo apolas az kell mellette .


Megirom hogy milyen lett, bar az en esetem kicsit extrem, van egy 15 cm-es lenovesem ami sotet szoke, es vagy 20 cm amin meg festek van(1 reteg) ami barna volt de most a nyar alatt ilyen rezes szokere szivta a nap ...kicsit egysegesiteni akarom ... Bar hogy hogy fogom csinalni meg nem tudom

Mindenkepp csinalok előtte tincs próbát a lenovesen es meg a festett reszen is 😅😁...

2022. júl. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én is ugyanazt rendeltem meg épp! :D Nem tudom merjem-e ráfújni, de valószínűleg én is belekezdek ebbe a procedúrába.
2022. júl. 22. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!