Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon sűrű,erős szakállam...

Nagyon sűrű,erős szakállam van,Gilette pengével szoktam borotválkozni,mégis "kipörsög" a nyakamnál,mit ajánlatok,hogy ne történjen ilyen?

Figyelt kérdés

Érzékeny bőrre való borotvagélt használok,jól beledörcsölöm a szakállamba,hagyom puhulni kicsit,és óvatos mozdulatokkal borotválkozok...

Először a szőr növekedés irányába,utána pedig ellentétesen,hogy minél simább legyen a bőrőm,de a nyakamnál mégis "kipörsög" és néha vérzik is...Pedig,mint már említettem nagyon óvatosan csinálom...

Más is tapasztalt ilyet?



#borotválkozás #vérzés #arc #"kipörsögés" #helyes/óvatos borotválkozás #érzékeny bőr/borotvagél,mit ajánlatok?
2022. júl. 18. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos érzékeny a bőröd, ez van. Az tud segíteni, ha ritkábban borotválkozol.

Illetve az, ha csak egyszer mész át egy területen. Tehát le kéne szoknod a második, visszafele húzáson. A visszafele húzás se tesz jót.


Egyébkent az érzekeny bőrű nők ugyanezt tapasztalják csak lábon, hason, fenéken, intim helyen, mindenhol. Simaság vagy a bőr egészsége. Kettő együtt nem megy.


Borotva gondolom 5 pengés, gyakran cserélve a fejet

2022. júl. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszod! :) <3

Fúú most nem tudom pontosan,mennyi pengés,de vagy 3 vagy 4

Köszi a tanácsokat! ;)

2022. júl. 18. 15:07
 3/5 A kérdező kommentje:

Ha ritkábban borotválom,akkor még rosszabb...

Szóval muszáj,gyakrabban,mert sajnos ehhez még "társul" Seborrhea Dermatitis...:(

2022. júl. 18. 15:08
 4/5 anonim válasza:

Szia!


Nekem is elég erős szőrzetem van. fodrász is szokta emlegetni hajvágás közben. Sokáig kézivel borotváltam, mindig tiszta piros volt a bőröm főleg az államnál főleg szemből oldalt a szám két "sarka" körül. Sokat reklámozta a TV a Philis OneBlade villanyborotvát. Nem is volt drága így bepróbálkoztam vele. Nem azt mondom, hogy hűdemilyen király lett. De nagyon sokat segített, könnyebb gyorsabb levágnom vele, még ha 1-2-3 hetes akkor könnyedén viszi. Érzékenyebb bőrfelületen az arcomon sokkal kevésbbé pirosodik a bőrőm, mint a kézivel. Eddig útáltam borotválkozni, inkább fizettem érte, de most elég jó ezzel a borotvával.

2022. júl. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia,nagyon szépen köszönöm! :)
2022. júl. 30. 13:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!