Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valóban veszélyes a ricinusola...

Valóban veszélyes a ricinusolak? Akár még vakságot is okozhat?

Figyelt kérdés
Egy külföldi honlapon olvastam erről, ahol egy állítólagos bőrgyógyász azt írta, hosszú távon vakságot okoz.
2010. szept. 22. 05:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az tény, hogy a ricinus mint növény mérgező. Nem tudom az olajnak milyen hatásai vannak, de most vettem egy Nivea hajbalzsamot és abban is van ricinusolaj (castor oil). Ha mérgező lenne csak nem tennék bele. Tudom, hogy minden sz*rt beleraknak, de ilyenre remélem bevizsgálják.
2010. szept. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én már kipróbáltam haj, és szempillanövesztésre, igaz nem sokra mentem vele, mert kb 3szor ha használtam... nah, de mikor a szempillámra kentem néha belement a szemembe és hát elvégre olaj és nem jön ki azonnal, de semmi bajom nem lett tőle. Pár percig homályosan láttam aztán ugye "kipislogtam".

Vicces ez a szó! :D Kipislogtam!:D

2010. szept. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!