Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha kozmetikus kinyomkodja a...

Ha kozmetikus kinyomkodja a mitesszereimet arcomon, utána másod-, harmadnapra több begyullad közülük fájó pattanások formájában. Ez általános jelenség, vagy mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

2022. júl. 22. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Vagy a kozmetikusod nem kezeli jól az arcod (túl erősen nyomja/nem nyomja ki teljesen, stb) vagy olyan termékeket használ amikre esetleg allergiás vagy.
2022. júl. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Úgy is lehet allergiát okozó egy termék hogy csak 2-3 nap múlva jön ki?

De csak néhol a pattanások helyén.


Lehet az első egyébként.

Megbolygatja a mitesszert de nem nyomja ki teljesen bennemarad zsíros faggyú és az 2-3 napra rá begyullad?


Még egy ötletem van, mivel voltam a váltótársánál is ő sokkal finomabban kezel, nála nem gyullad be, szóval lehet ez a hölgy túl erősen nyomja, mert van hogy tényleg nagyon fáj?


Bár lehet hogy az én bőröm kényes, mivel egy nagyon neves kozmetikus csinálja?

2022. júl. 22. 17:45
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Leírtad kérdésre választ! Igen, túl erősen nyomkod, ne menj hozzá többet.
2022. júl. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez csak egy lehetőség volt vagy ötlet amiért :)
2022. júl. 22. 19:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!