Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A naptejet felbontás után 12...

A naptejet felbontás után 12 hónappal érdemes kidobni, nem?

Figyelt kérdés

Meg az ilyen kozmetikai termékeken látom sokszor ezt a 12M jelölést.

Szóval a tavaly nyári naptej idén már nem feltétlen ideális.



2022. júl. 25. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Igen, azt érdemes lecserélni. Nem véd annyira
2022. júl. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem, pénzbe került.
2022. júl. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

hát én jóval könnyebben leégtem tavalyival

hatalmas biznisz ez a naptej ipar

2022. júl. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Metionin ***** válasza:
72%
Én úgy vagyok vele, hogy kipróbálom, idén májusban még az előző nyári végét kenegettem el és nem égtem le. Ha valami nem stimmel vele, más lesz a színe, szaga, állaga vagy észreveszem, hogy nem hat úgy, akkor kidobom.
2022. júl. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Felbontás után 12 hónapig garantálják a szavatosságát, de én nem szoktam rögtön utána kidobni, mert semmi baja nem szokott lenni utána se. Persze ha megváltozna az állaga vagy a szaga, akkor kidobnám, de ilyen még nem volt. Én 2 nyárig szoktam őket használni, vagyis 12 helyett kb 15 hónapig, ami szerintem még teljesen belefér és így kevésbé pazarló.
2022. júl. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem a 8 és 10 éves naptej is jó volt. Nem mosódott le, és nem égtem meg, pedig vízben voltam, duplasugárzás.


Napolajakkal nincs tapasztalatom.

2022. júl. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ki kell dobni, főleg ha fény érte. Elég káros egy múlt évi naptej.

Egy "újonnan vásárolt naptej felszívódása után napokig ki lehet mutatni a vérben a krém összetevőit, most képzeld el mit tesz egy kvázi lejárt naptej.

2022. aug. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A feleségem 2008-ban egy spanyolországi nyaralás alkalmával vett a flakonnal. Máig is használom, kézkrém helyett. A vasrozsda, a föld, a festéshez használt vagyszrek, a lúgos mosó és mosogató szerek kiszárítják a kezem, ezek ellen kiváló még ma is úgy, hogy a használatuk előtt 5-10 perccel kenem be a kezem. Nem romlott még meg.
2022. okt. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!