Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő alatt "jön ki" a...

Mennyi idő alatt "jön ki" a hajon, ha károsította a szőkítés?

Figyelt kérdés

6-7es színmélységű rézvörös festett hajamat szőkítőkoktéloztam ( 1 rész 4-5% oxi, 1 rész szőkítőpor, 2 rész sampon) majd festettem Wella 88/43 hajfestékkel +6%-os oxival.

A színeredmény szép lett, elégedett vagyok, viszont félek hogy ez a szőkítés károsította a hajam és le fog törni. A festés óta már egyszer megmostam, és úgy látom, hogy nem lett szárazabb és nem törik jobban a vége, mint eddig, pár havonta szoktam vágni belőle egy kicsit, így szépen növekszik.


Tehát a kérdés: ha ez a folyamat komolyabban károsította volna a hajam, akkor már látszódna rajta? Megnyugodhatok-e, hogy semmi baja nem lett és nem fog tönkremenni a hajam?


2022. júl. 25. 13:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Azonnal.



Ha szőkítve van, akkor viszont balzsam kell rá.

2022. júl. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!