Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csomókban hullik a hajam...

Csomókban hullik a hajam hónapok óta és csak egyre rosszabb. Mit csinálhatnék, hogy elmúljon?

Figyelt kérdés

Vettem dercos ampullát. Nem használt. Voltam a bőrgyógyászaton ott leráztak azzal, hogy vegyek hajvitamint a drogériában. Revalidot vettem (egy vagyon volt) de sajnos pár hét után olyan szinten égett tőle a gyomrom majd később fájt is, hogy nem tudtam tovább szedni. Más hajvitimannal mem kisérleteznék mert nagyon drágák.

Szedtem b komplexet folsavval, cinket, betakrotint, c vitamint és vérszegény sem vagyok most. Ezekből nem igazán lehet hiányom. Akinek van még valami ötlete írja meg, mert félek mem marad egy szál sem.



2022. júl. 26. 11:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
Menj háziorvoshoz és kérj azonnal vérvételt.
2022. júl. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%

Csatlakozom az előzőhöz!


Kivizsgálás kell! Lehet akár rejtett gyulladás, de akár pajzsmirigy alulműködés is... vagy még pár betegsgé...

2022. júl. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
29%
Azonnali vérvétel és kivizsgálás. Húgomnak vashiánya volt, elkezdett vasat szedni és azóta semmi hajhullás
2022. júl. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Már írtam, hogy nem vagyok vérszegény. Ami csak vérvételből derülhetett ki. A pajzsmirigy érekeim is normálisak.
2022. júl. 26. 13:44
 5/23 anonim ***** válasza:
24%
Vas hiányt írt az a lány, nem vér. Olvass vissza! Amúgy valóban lehet vas, D, cink és még sok vitamin hiánya a gyulladás mellett. A bőrdokinak alapból kellett volna vérképet vitaminokra csináltatnia és nem elzavarnia, ugyanis vagy a nem jól felszívódás miatt vagy a nem kiürülés, tárolás miatt is hullhat a haj. Okos vagy Te is látom. A bőrdokira kellett volna rászólni vagy érteni azt neked amit mondott mert lehet a megoldást elmondta, csak nem értetted. Olvasd újra a zárójeletést mert lehet ott a titok nyitja rajta?!
2022. júl. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
70%

Fogászat,

Rejtett, fájdalmat nem okozó felgyülemlett genny a fog felett … kívülről szemmel nem látható, panoráma röntgen kell hozza !

2022. júl. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

A szokásos dolgok:

Hasi ultrahang, fogászat, nőgyógyászat

Bármi rejtett gyulladás okozhatja

(Nekem a combizmom gyulladása okozott szédülést, ami szintén nagyon random)

2022. júl. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

5. Úr isten ha ennyire gőzöd nincs miről van szó miért szólsz hozzá? A vashiány vérszegénységet okoz. A vervetelen nézik a vasat is. Ha vashianyom lenne verszegény lennék. De nem vagyok.

Vitaminokat nem szoktak nézni a vérvételen nem is lehet mindegyiket. Folsavat nezték az oké. B vitamin hiányom nem lehet. D szintén nem.

A bőrgyógyásznál meg más okból voltam a hajhullással nem óhajtott foglalkozni. 225en alltak utanam sorba. Szerintem gőzöd nincs mi megy egy rendelőben.

Azért az összes orvost nem látogatnám most végig ha nem baj főleg, hogy semmi tünetem nincs és minimum 2 hónap mira időpontot kapok. Hasi uhra egyebként sem fognak elküldeni ha nem faj a hasam hajhullassal. Ne nevettes már.

Fogorvosnál egyeblént pont voltam nincs több lyukas fogam.

Nem fáj semmim amúgy. Nőgyógyászhoz megyek majd augusztus végén de nincsenek tüneteim csak rakszűrésre. Addig meg nem várnék a csodáea várva. Ha valakinek lenne esetleg valami hasznalható ötlete az orvoslátogatáson kívül akkor írja már meg legyen szíves. :D Mert ez eddig nem volt segítség.

2022. júl. 26. 14:23
 9/23 anonim ***** válasza:
26%
Okostojáska, a bőrgyógyásztól kaphattál volna beutalót, bár azt a haziorvostól is kaphatsz az allerológiára ahol előfordulhat, hogy hajgyógyászként üzemel. A teljes vérkép vitaminokra meg igenis bármelyik orvos kiírhat ha elmondod, hogy a hajhullás miatt kellene. És még egy csak mert okos vagy és úristenezel.... ha kevés a vas, nem vérszegénységet okoz, de a hajad hullhat, ha túl sok akkor vitiligot amitől szintén. Ergo... hívd fel valamelyik dokoidat aki beutal allergológoiára, nézd meg a korházban melyik az az orvos aki hajgyógyász! Ne itt várd a segítséget hozzá nem értőktől. Mindenki vitamint írna vagy sampont. Ne légy ennyire lány!
2022. júl. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Ha eddig nem lett volna világos voltam vérvételen meg fogorvosnal is. Nem volt semmi eltérés. Bőrgyógyászaton is megnézték a fejbőrőm nem bőrgyógyászati probléma. Fogorvosnál is jártam. Ott sincs teendő. Mivel semmilyen más tünetem panaszom nincs. Az ORVOS nem ítélt több kivizsgálásra.

Én kifejezetten a taplálekkiegeszítőket és "samponokat" ami másnak bevált, vártam volna a kikotatás meg az orvos kioktatasa a fotelból laikusként jelenet helyett.

2022. júl. 26. 16:48
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!