Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olyan van hogy valakinek...

Olyan van hogy valakinek egyáltalán nem áll jól a zselézett haj?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretném zselézni mert láttam ilyen hajakat, meg stílusokat de egyszerűen az én hajamból semmit nem lehet kihozni... amit meg igen, az meg nem áll jól...
2010. szept. 22. 15:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem amúgy, mert alapjában véve pedig össze vissza áll a hajam, tele van hátul meg oldalt forgókkal és elég semmilyen, lapos ....
2010. szept. 22. 16:00
 2/4 anonim ***** válasza:
Olyan hajad legyen amit tudsz kezelni. Ha pedig nem áll jól akk legyél kopasz. ott nincs variáció.
2010. szept. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát, a kopasz végképp nem állna jól xD, mivel 17 vagyok és elég gáz lenne úgy + az a baj mondom hogy ami jól állna azt a hajamból nem lehet megcsinálni, amit meg meg lehet, az meg a fejem miatt néz ki hülyén. Az alap hajam meg télleg olyan semmilyen, elég gyerekes. Ezért szerettem volna zselézni, de úgy látom ez se jön össze :p
2010. szept. 22. 16:22
 4/4 anonim ***** válasza:
egy fodrász biztosan tud segíteni...
2010. szept. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!