Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Bioptron lámpa tényleg...

A Bioptron lámpa tényleg halványítja a hegeket? Valaki tapasztalat?

Figyelt kérdés
Már egy éve is,hogy vettünk egy nagy Bioptron lámpát,de még nem használtam. Mondták páran hogy az arcomon található kisebb hegekre nyugodtan használjam,mert jóttesz neki.
2010. szept. 22. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jó találmány a Bioprton lámpa... Igaz hogy baromi sokba kerül, de megéri az árát!
2010. szept. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Unokatesóm 2007-ben buszbalesetet szenvedett és az arca csúnyán megsérült, ezt a lámpát használta ( a zepternél dolgozott pont és volt neki ilyen, mert nagyon drága)és nagyon szépen rendbe jött az arca, nem látszik neki semmi heg.szerintem jó nagyon, főleg, ha van, akkor használd!!!!
2010. szept. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A lámpa elősegíti a hegek eltüntetését, illetve sebeknél a heg nélküli gyógyulást. Viszont érdemes naponta 2-3X elvégezni a kezelést.
2010. szept. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én kiskoromban lehorzsoltam az egész arcomról a bőrt. Tudjuk ugye, hogy a horzsolásos sebek múlnak el legnehezebben, és nagyon csúnya nyomot tudnak hagyni. Kb. 10 év után egy darab sebhely nincs az arcomon, mintha soha semmi nem történt volna vele. Csak ajánlani tudom!
2010. szept. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Akkor végre elkezdem használni,ha már ennyit adtunk ki érte!:)
2010. szept. 22. 19:35
 6/6 anonim válasza:
Egy baratomnak volt par eve egy komoly bicikli balesete. az allat ossze kellett varrni. vett egy olyan lampat es gyonyoroen eltuntek a hegek par honap alatt. nagymamam a fekelyes labara hasznalja.
2012. febr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!