Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mondanátok valami jó módszert...

Mondanátok valami jó módszert hajtöredezés ellen, bármilyen ötlet érdekelne!?

Figyelt kérdés
Valami jól bevált balzsam vagy sampon, esetleg pakolás? Nagyon hálás lennék ha adnátok valami tanácsot! Ha valaki tud olyan hővédő sprayt a vasaláshoz ami neki használt megtudná mondani mely termék volt az? Bármilyen termék vagy pakolás érdekelne, köszönöm szépen a válaszaitokat!!!!:)
2010. szept. 22. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
szia! én a Garniertől használok hajmaszkot,nekem használ, 1 évet simán kibír a hajam töredezés nélkül, és akkor is csak egy picit töredezett. Természetes módszer hajtörezedés ellen : olivaolajjal kend be a hajszálak végét hajmosás előtt, hagyd rajta 15-20 percet, majd normálisan moss hajat.
2010. szept. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Garnier Fructis hajpakolás.Egy zöld kerek tégelyben van,300ml-es.Szal elég sok is van benne.És egyszerüen csoda amit csinál:)Én évekig festett szőke voltam és annyira tönkre tette a hajamat hogy szonte már rossz volt ránézni...!!!

Dm-be vettem 1000FT volt.Nagyon megéri:)

2010. szept. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat Nektek!:) Kipróbálok mindent, meglátjuk nálam mi válik be!:P:) Még egyszer köszi!:)
2010. szept. 23. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!