Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek olyan pattanásssal,...

Mit tegyek olyan pattanásssal, amiből csak a genny jön?

Figyelt kérdés
Nagyon be van gyulladva és fáj, meg hát elég ronda. Hiába próbálom kinyomni, nem jön belőle olyan fehér cucc, tudjátok mire gondolok, csak a genny. Nem is látszik rajta hogy lenne benne. Megpróbáltam hogy békénhagyom, hátha elmúlik magától, de semmit nem javult a helyzet.

2022. aug. 2. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Fontos tudnod!Nem szabad nyomkodni!!

Saját tapasztalat,pattanásos voltam,már kezdenek elmúlni.

Van több dolog is ami miatt elmulhat,de egy nap alatt nem is fog,foleg ha nyomkodod.

Aloeverat kenj ra,nekem foreveres termekem van,az tokeletes ra. Szoktam vitaminos arcszerumot kenni ra ami Revox és ezek elott letisztitom cerave arctisztito gellel. Csak az a lenyeg ne hasznalj jeget,alkoholos és parfumos dolgokat a pattanasodra.

2022. aug. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
53%

Alkoholos dolgokat miért nem szabad?

Nekem apukám mondta, hogy azzal tökéletesen le tudnám szedni...

2022. aug. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyes vagyok.

Szárít az alkohol,hosszutavon nem jo a borodnek.

2022. aug. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!