Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pseudomonas aeruginosa azaz...

Pseudomonas aeruginosa azaz bakteriális algás, zöld köröm esetén mit kell tenni? Lányok, akinek volt, hogyan kell kezelni?

Figyelt kérdés

Infók:


6. éve építem magamnak a műkörmöt, mindig figyelek az előkészítésre, sterilitásra és általában betartok minden szabályt. Eddig nem is volt soha problémám. Ha elkezdett felválni a köröm, mindig azonnal lereszeltem, töltöttem; sosem volt még gombám vagy zöld algám.


Most nem tudtam azonnal megcsinálni a körmömet, és a felázott műkörmöt én bolond nem szedtem le, mert jól akartam kinézni a nyaraláson.


Ma akartam feltölteni a körmömet, visszaépíteni, ami letört, erre a szín eltávolítása közben vettem észre, hogy a felázott műköröm alatt zöld a körmöm...


Utána olvastam, és most félek. Tényleg ennyire veszélyes? Nem szabad kontaktlencsét használni? Szex/ maszturbáció is tilos? Kell rá antibiotikum, vagy elég a teafa olaj?


Segítsetek, kétségbe vagyok esve.



#alga #műköröm #Pseudomonas aeruginosa
2022. aug. 6. 03:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Vakcinainfon tedd fel a kérdésed. Ott orvos válaszol.


Vagy kuldj képet a aip dermre vagy a medinnoscanbe és kapsz receptet is.

2022. aug. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!