Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akinek van most valamekkora...

Akinek van most valamekkora haja, azok közül ki tervezni, hogy még ma letolja géppel és/vagy leborotválja? :D Kinek miért jutott eszébe, kit mi motivál? :D

Figyelt kérdés

2022. aug. 6. 12:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 6 mm lehet a hajam most, megyek mindjárt a fürdőszobába bőrre lehúzni. Az motivál, hogy már idegesít, amikor ennyire megnőtt.
2022. aug. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Én is azt terveztem, de elszállt az ihlet...:D
2022. aug. 6. 20:35
 13/17 anonim ***** válasza:
Enis toltam mar le felhosszurol full kopaszra. 2x is pedig az elsonel is megbantam 😀 A haj jobban all. Soha tobbet. 28f
2022. aug. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
De legalább megvolt a próba :D
2022. aug. 6. 21:31
 15/17 anonim ***** válasza:
nekem hosszú szőke hajam van, és a tarkómat nyírtam fel, elég rövid lett. nekem nagyon tetszik, sokkal kényelmesebb így, kb a fülem tetejéig vágtam le.
2022. aug. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

9-es csajszi, ha letolod, akkor sok apró tincsekbe gumizd össze, majd úgy menj neki géppel a tövének.


40cm feletti hajnak nagyon jó ára van.

(de csak ha eredeti hajad és hajszíned, azaz nem festett)


Nekem térdig ér. 110-120cm


Le nem vágnám, max fazonra magamnak,ahogy szoktam.


De sokszor átfut a fejemben milyen érzés lehet hirtelen csupasz fejjel érezni a szelet. XD

2022. nov. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Talán furcsán hangzik most, amikor jön a tél, de nekem ma délután lesz teljesen leborotválva a hajam. Most olyan long bob fazonú, festett vörösesbarna egyébként. A 30. szülinapomra időzítettem a váltást. (N)
2022. nov. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!