Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen frizurat keszitetek...

Milyen frizurat keszitetek olyankor amikor zsiros a hajatok de nincs ido hajatmosni? Linkeljetek kepeket ha lehet

Figyelt kérdés
2010. szept. 23. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Kb ilyet! [link]
2010. szept. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

persze nem ilyen gumival...

2010. szept. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű lófarok!
2010. szept. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor vastag hajpántot teszek a hajamba és általában lófarkat csinálok vagy feltekeerem az alját.

[link]

2010. szept. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én el sem tudom képzelni, hogy zsíros hajjal mászkálok, mindig van fél órám hajat mosni. De ha egyszer valami rajtam kívül álló és tényleg nyomós ok miatt erre nem tudnék sort keríteni, akkor franciacopfot fonnék, szerintem így a legkevésbé feltűnő.
2010. szept. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyetértek, a fonás az amikor a legkevésbé látszik.Első két válaszoló megoldását szoktam én is választani, de én rádobok egy sapkát is a fejemre ilyenkor (amúgy is szeretem a sapikat), mivel vékonyszálú a hajam, így eléggé úgy látszana sapi nélkül, mintha a boci nyalta volna le.:D
2010. szept. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyesmit csinálok, de amúgy szinte mindig így hordom. Mondjuk nálam olyan nincs, hogy nincs idő megmosni, mert fürdeni is mindig van időm, és az az 5 perc amíg a hajam megmosom nem sok.

2010. szept. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!