Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen Ariana parfümöket...

Milyen Ariana parfümöket próbáltatok eddig?

Figyelt kérdés
Melyik a kedvencetek? Illetve van olyan, ami kevésbé jött be?

2022. aug. 9. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A jelenleg forgalomban levők közül az összes megvan. (A Frankie-t és a 2017-es piros limitált Sweet Like Candy-t nem próbáltam, de ezek már nem is kaphatóak.)


Ari - Ennek a parfümnek a kipróbálásával szerettem bele az illatcsaládba, egyébként az egész Ariana Grande fétis hidegen hagy. Van sok drágább parfüm is a kollekciómban, de ennek ellenére a legnagyobb kedvenceim csoportját erősíti. Szexi pézsmás illat friss gyümölcsökkel, citrusokkal és egy különlegesen finom mályvacukros jeggyel. Ha a ruhámra is fújok, még a nap végén is érzem, annyira erőteljes.


Sweet Like Candy - Vaníliás vattacukor illata van. Kevésbé összetett és karakteres, mint az Ari, de ezt is nagyon szeretem. Hűvös időben nagyon gyorsan elillan, a nyári melegben sokkal jobban tartja magát a bőrön.


Moonlight - Kicsit hasonlít az Arira, de töményebb benn a vanília, a szilvának és a virágos jegyeknek köszönhetően már van benne egy kis “karcosság”. Amikor először próbáltam belőle mintát, nem tetszett, de amikor megvettem nagyobb üvegben, már teljesen más volt rajtam, és megszerettem. Talán azért, mert azóta idősebb vagyok, és a bőröm már jobban befogadja a pikánsabb jegyeket. Tartósságban rajtam hasonló, mint az Ari.


Cloud - Rajtam kezdetben tejszínes-körtés, aztán friss “tisztaság” illat, de még ekkor is édes. Rendkívül tartós, ez is hatalmas kedvencem, és leginkább ősszel szeretem viselni, mert van benne valami “iskolába járós” feeling.


Thank U, Next - Pézsmás kókusz, “instant nyár” az üvegbe csomagolva. Szerintem ez a legtartósabb illat az összes közül, és el tudom képzelni, hogy valakin jól mutat, - főleg nyáron használom, de kevésbé az én illatom, mint pl. az Ari vagy a Cloud.


R.E.M. - Ez viszont csalódás volt. Valami különleges kompozíciót vártam a jegyeinek elegyéből, de nem akkora durranás, mint amit az üvege alapján hisznek róla. Valójában sós gyógyvíz illata van, és ezt csak ruhára szeretem fújni, mert a bőrrel érintkezve megkeseredik, és borzasztóan rossz lesz. 😖

A hatósugarától és a tartósságától sem ájultam el.


God Is A Woman - Sajnálom, hogy spóroltak a tartósságán, mert legalább olyan jó illata van, mint az Arinak. Ez már egy felnőttesebb, fűszeresebb vonal a többi illatához hasonlítva, és rettenetesen sajnálom, hogy rekord idő alatt elillan. Jó lenne valami hasonlót találni, amit egész nap érezni.


Thank U, Next 2.0 - Baromira sajnálom, hogy limitált. A tartóssága nem kiemelkedő, de nagyságrendekkel jobb, mint a legutóbbi szériáknak. A kezdeti Ari-s korszakot hozza vissza élményben. Édes, friss, de a pézsmás jegyek által mégsem infantilis. Itt is befigyel a mályvacukor, amihez ezúttal piros alma, szamóca és gránátalma társul. Számomra kicsit olyan, mintha összefújták volna az Arit, a God Is A Woman-t, és mindezt megbolondították volna a Victoria’s Secret Pure Seduction testpermetével.

2022. aug. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Isti22 ***** válasza:

Sweet Like Candy (2016): túl cukros


Cloud (2018): a háromból szerintem ez a legjobb, mert van egy életútja az édes nyitánytól a fásabb alapokig.


REM (2020): túl cukros

2022. aug. 12. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!