Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Natural box avokados sampon...

Natural box avokados sampon és Elseve hialuron samponról érdekelnének tapasztalatok? Csak olyanoktól akik már kipróbálták.

Figyelt kérdés
Nagyon száraz a hajam töredezik is. Ehhez keresnék sampont.
2022. aug. 10. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az elseve nekem bejött, es bar a hatása nem kiemelkedő, de az illata nagyon szuper.


Én a helyedben inkább arra figyelnék, hogy rendszeresen apoljam a hajam hidratáló balzsammal, és kapjon proteint is.

2022. aug. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Herbal Essence kondícionálót próbáld ki.
2022. aug. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kremmania.hu
2022. aug. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A nature box nekem semleges volt, se pozitív se negatív hatást nem tapasztaltam, de több ismerősöm is panaszkodott, hogy az ő hajukat szárította.

Most az elseve hialuront használom, szép selymes a hajam, de a vége kicsit törik(mondjuk az lehet attól is, hogy régóta nem vágattam)

Amúgy a hajápolásról tök sok hasznos infó van szofieschoice instaoldalon, nagyon ajánlom

2022. aug. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Elseve sampont használtam, de 2-3nap alatt bezsírosodik a hajam tőle, így elajándékoztam (másik samponnál egy hetet is kibír)

Amúgy nem a sampontól függ, hogy száraz-e a hajd, a sampon a fejbőr problémákra és a zsírosodásra van csak :D

Ha a hajhosszodat szeretnéd szebbre pakolást, balzsamot, hajban maradó hajvégápolót, olajakat kell használni.

2022. aug. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Használok balzsamot meg pakolásokat is. Olaj is van. Csak samponból nem találtam még igazán jót. Ezért írtam ki a kerdést.
2022. aug. 10. 15:43
 7/7 A kérdező kommentje:
5. A sampontól is függ. A t-gel sampon pl nagyon jó fejbőr viszketesre. Egyszer volt ilyen problémám és azonnal megszünt tőle. Viszont úgy kiszárítja a hajat mintha egy seprü lenne a fejemen. Neked lehet beválna.
2022. aug. 10. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!