Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajfestéket ajánlotok?

Milyen hajfestéket ajánlotok?

Figyelt kérdés

Barna, nem túlságosan sötét, de olyasmi hajam van, növesztem lassan leér a derekamig, és imádom a vörös hajat, mindigis olyat szerettem volna, nemsokára 17 leszek (Novemberben) és elhatároztam, hogy végre akkor befestem (otthon barátnővel, mert ő is fogja levágni..), csak azt mondják, hogy így nem éppen lesz ugyan olyan, mint amire számítunk :D milyen márkát és színárnyalatot ajánljátok, hogy ilyesmi legyen? : [link]


és az előző vagy ez tetszik nektek jobban (ha ez, mondtok árnyalatot, márkát?)? : [link]


2010. szept. 23. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Fodrászhoz menj inkább a barátnős pacsmagolás helyrehozhatatlan károkat okozhat a hajban.
2010. szept. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem elsö az nme annyira eröltetett
2010. szept. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


utso vok szerintem ez lehet az a szín ami az elsö képen van

2010. szept. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!