Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szodabikarbona izzadasra?...

Szodabikarbona izzadasra? Kell elotte tennem magamra mas milyen dezodort?

Figyelt kérdés

Sok helyen hallottam, hogy a szb. jo azoknak, akik tobbet izzadnak, mint az atlag. Vettem olyat, ami kell, de azon tanakodom, hogy valamilyen kenos izzadasgatlot tegyek ala? Vagy csak siman vigyem fel a honaljamra vizesen a szodabikarbonat?

Akik hasznaljak ezt a modszert, azok leirnak reszletesen hogy hogyan csinaljak, illetve mik a tapasztalatok?

Magamon azt vettem eszre, hogy akarmennyit zuhanyzok, kepes vagyok ra 10 percre leizzadni, es a szaga sem kellemes. Nagyon zavar, es bant, ,,sajnos” nem betegseg, edesanyam is ennyire izzados, de o megtalalta azt az egy dezodort (valamilyen rexona) ami neki hatasos. De nekem az nem segit, ezert gondoltam kiprobalom ezt.

Nem igenytelenseg miatt kerdezem ezt, azert tertem ki egy kicsit. Barcsak abbol lenne, azon egyszerubben tudnek segiteni. :/

Koszonom a valaszokat elore is :)


2022. aug. 14. 12:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Én úgy szoktam hogy benedvesítem a hónaljam, utána pedig bedörzsölöm óvatosan szódabikarbónával. Én dezodor nélkül használom, sose lesz izzadság szagom, mégha egy nap kétszer edzek akkor sem. :)
2022. aug. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Jobban jársz, ha keresel egy olyan izzadásgátlót, ami beválik neked. Ez mindenkinek más, nekem pl a Garnier golyósok működnek a legjobban, sokan viszont a solutio antisudoricára esküsznek (patikában kapható, de nagyon érzékeny bőrre nem javaslom). Extrém esetben a botox injekció is sokat segít, de azt érdemes a végére hagyni és előbb olcsóbb megoldásokkal próbálkozni.
2022. aug. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy annyi mindent kipróbáltam, és annyira elvette a sok kudarc a motivációmat attol, hogy keressek másikat, és másikat.

Vettem mar 4000ftos dezodort is, es 400ftos dezodort is.

Jelenleg most jol esne a lelkemnek az, ha legalabb ez az egyszeru szb. segitene. Aztan majd ha osszeszedem magam akkor kiserletezek tovabb :D

Vagy hatha kinovom :D

2022. aug. 14. 12:47
 4/11 anonim ***** válasza:
72%

Rexona maximum protection, de a használati utasítás szerint használd!


Vagy


[link]


Sokkal többet érnek mint a szódabikarbóna, ami tönkrevágja a ruhás

2022. aug. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, a neztem ezt a rexonat, de ha jol lattam regebben, akkor aluminium van benne, ami nem olyan jo dolog.
2022. aug. 14. 12:56
 6/11 A kérdező kommentje:
A masikat megnezem, koszonom szepen mindenkinek :D
2022. aug. 14. 12:56
 7/11 anonim válasza:
100%
Nálunk ez vált be [link]
2022. aug. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az Oldspice vált be, a farkasos jó illatú.


A szódabirkabóna egyáltalán nem és kényelmetlen is volt. 🙄

2022. aug. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%
Nekem bevált a szódabikarbóna, és ha megvárom, hogy megszáradjon, akkor nem is hagy nyomot a ruhámon.
2022. aug. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is jó. Én simán szárazon bekenem a hónaljamat. De nem mindegy, hogy milyet veszek, a finom por állagú a jó, a picit durvább lepereg hamar, és akkor lehet, hogy izzadt szagú leszek. Illetve múltkor vettem egy természetes deot, nagyon nem jött be, de néha picit kenek belőle és rá a por szódabikarbónát, úgy viszont már jó. De amúgy van egy dm-es deo, tök természetes és sok a szódabikarbóna benne, a tégelyes krémes állagú alverde deo. Nekem az minden estben bevált eddig. Sosem lettem büdi.
2022. aug. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!