Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csináljak köldök pc-t vagy ne? :S

Csináljak köldök pc-t vagy ne? :S

Figyelt kérdés

A barátomnak tetszene és mondta is hogy csináljak..és nekem is tetszik de félek attol hogy hogy csinálják és hogy..fáj-e

bár amikor tűvel szúrták a fülemet 2helyen is az is fájt de azt nagyon nagyon nagyon akartam de ettől félek..és hogy mennyi ideig fog fájni ha megcsinálják..mivel tisztítsam..mikor lehet kivenni majd és mennyi idő után vissza hogy ne forrjon be..mer a fülemből kivettem egyszer a fülbevalót mer nagyon fájt..és 1óra alatt simán befort és fél éves volt a fülemben a luk..:S ja és a fiúknak mennyire tetszik az ilyen am??


2010. szept. 23. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha neked tetszik, akkor csináltass. Nekem nem igazán jön be. Pár barátnőmnek van és lejegelték nekik. Egyiknek fájt egy kicsit a másik meg semmit sem érzett. Szóval ez egyénfüggő. Amúgy ott a szalonban mindent elmondanak neked, szóval ne gyilkolászd magad ezekkel a kérdésekkel :)


18/L

2010. szept. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi!Akarok de mégis félek..néztem vididt is youtube-n de ááh mondom én meghalok a tű látványától..mai napig nemtudom hogy mertem rávenni magam ho szúrják ki a fülem tűvel:S:S 3helyen..és 1 maradt belőle meg me rosszul lett csinálva a lyuk..nagyon közel voltak egymáshoz :S:S:(:(
2010. szept. 23. 19:59
 3/9 anonim ***** válasza:
49%

Aranyos vagy. A fül eleve jobban fáj bizonyos pontokon. A köldök nem. lefújják fagyasztó spray-vel és szúrják. ha az ujjaddal erősebben összenyomod a köldököd felső részét ahova szúrni fogják érzed h nem is fáj még a nyomás se.


Octenisept a legjobb rá(70%os alkohol spray formájában) erős fertőtlenítő nem is csíp pont jó.

V néha napján Betadine kenőcs v oldat. a furat körül körbe törlöd fültisztítóval és le is van ápolva.

Addig menj míg jó idő van sztem. Ha vmit nem tudsz írd.

18/F

2010. szept. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A továbbiakban: 3hónap kell legalább a teljes gyógyulásig addig nem szabad kivenni mert begyulladhat az meg +heteket vesz igénybe míg rendbe jön.

Én nem díjazom semmien köldökön se szép lányon se közepesen. De ez abból fakad h mások az ízléseim pc-k terén.

2010. szept. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a komikat!Hát szerintem már jövőre ha lesz ..azt kérek majd a 17szülinapomra:) lehet iszom kicsit aztán tutira nem érzek semmit..:D (nem rugok be félre értés ne essék csak lazítok:D)
2010. szept. 23. 20:38
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne félj ennyire, ez csak egy szúrás. Én észre sem vettem, oda se néztem, és készen volt. Gondolj bele, ha majd szülni fogsz, szted az nem fog fájni?

2010. szept. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne félj tőle! Ennél sokkal nagyobb fájdalmakon is túl fogsz esni.

Én úgy voltam vele, hogy kicsit jobban megéreztem, mint a mellbimbómnál készült piercinget. Persze köldöknél vastagabb a bőr.

Nem láttam, hogy hogyan készült, mert ki voltam dőlve a székben, kihajtottam magam a biciklin.

4 hét után már általában lehet cserélni, persze ez is egyénenként változik. Van, aki 1 nap után kicserélte(ezt nem próbálnám meg, mert ha nem sikerlne, hamarabb forrna be, mint ha teljesen meggyógyúlt volna, és buknám az árát..).

A kezelését a piercer elmondja. Nekem egyikkel sem volt gondom, betartottam a 3 óránkénti sprayzést és sokszor mozgattam őket.

2010. szept. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
na megcsináltam szombaton,és nagyon fájt,de túl éltem!:D
2010. nov. 22. 19:12
 9/9 A kérdező kommentje:
ja és nekem állni kellett úgy csinálták :/
2010. nov. 22. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!