Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem vállalnak pasikat a...

Miért nem vállalnak pasikat a kozmetikusok kezelésre?

Figyelt kérdés
Munkahelyem kiküldetése végett el kellett költözzek Fehérvárról Györbe. Korábban Fehérváron jártam kozmetikába kezelésekre és gyantára is. Mivel Fehérvárra nehéz lenne mindíg idöpontot egyezteteni így megpróbáltam bejelentkezni itt helyben kozmetikushos. Sajnos eddig helyre próbáltam mindenhol kijelentették hogy csak nöi kozmetika van. Miért ennyire necces errefele ha pasi akar bejelentkezni kozmetikába? Fehérváron ez teljesen normális. Válaszokat elöre is köszönöm!

#pasi #kozmetika #Nem vállal
2022. aug. 17. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Sok pasi csak a pélót mutogatja, ezért inkább nem is vallalnak pl intim gyantat.

Gyantara megprobalhatod a skintimet, ha van ott szalon.

2022. aug. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%
Talán ha megmondod mit akarsz nekik beprogramálnak.
2022. aug. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit szeretnél? Gyantáztatni? Az lehet esetleg kellemetlen a kozmetikusnak. Vagy nem is kellemetlen, de egy férfi sokkal szőrösebb és erősebb is a szőr, így több a munka is vele.

Arckezeléseknél szerintem nincs jelentősége.

Viszont nem tudom elképzelni, hogy egy Győr nagyságú helyen ne lenne olyan, aki férfit is vállal.

2022. aug. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem intim gyantát szeretbék hanem csak hónalj meg hát felső része. Pedig sajnos györi kozmetikust felhívtam 3at abból 2 kategorikusan kijelentette hogy ö nem vállal pasiknak kezelést :( a 3.nál meg hónapokra lenne csak hely.
2022. aug. 17. 15:51
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Pasin több a meló.


A leghatékonyabb az, ha besétálsz pár helyre személyesen és illedelmesen felvázolod mit szeretnél s elvállaná-e.

+ápolt megjelenés.


A személyes kommunikáció nagyobb benyomást kelt s amíg emberi távolságot tartva illemtudó vagy szívesebben fognak fogadni.


Telefonban csak mély hangot hallanak és akarva akaratlanul elképzel valahogy.


S bizony nagyon sok férfi szörnyen igénytelen és ezek a sztereotípiák is párosulnak a képzeletek mellé.


Jómagam pl undorodok az igénytelen, zsíros, korpás hajtól.

Egyik ajándékboltban az üzlet tulajdonosának volt ilyen.


Inkább nem vásároltam. Undi volt, ahogy hullott a felsőjére, asztalára. ><


A lényeg, egy kör személyesen s aki elvállalja nyert ügyed van.

2022. aug. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot. Kipróbálom ezt a módszert. Bár én azt hittem munka közbeni "benyitást" kevésbé szeretik a kozmetikusok dehát próba szerencse :)
2022. aug. 18. 08:43
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Van, aki igen, dehát mi mást tehetne még az ember?

Vicc, hogy még a szolgáltatást igénybe vevő embernek kell tepernie, úgy hogy megfizeti az illetőt...

2022. aug. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ezt pont így látom én is... Szeretnék ígénybe venni egy szolgáltatást amiért fizetnék is,kulturáltan érdeklődök és kis túlzással elzavarnak. Most vagy nagyon jól megy vagy a fene tudja??
2022. aug. 18. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!