Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiatal vagyok még és ráncosodi...

Fiatal vagyok még és ráncosodik a homlokom <30. Esetleg mit tudnék tenni, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
Arcápolási tippeket elfogadok. (Sokat kávézok, de sok vizet is iszok.) Esetleg valakinek bevált krém? Esetleg hidratálóval érdemes kísérletezni? <30L Elég stresszes éven vagyok túl.

2022. aug. 22. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a sok homlokráncolástól vannak, amíg ezt folytatod, csak rosszabb lesz, mindegy milyen krémet kensz rá. Próbálj meg odafigyelni rá. Ezen kívül retinolt tudok még ajánlani, az is segíthet.
2022. aug. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%

dm-ben és a rossmanban vanak jók. én a rossman isana termékeket szeretem.


de sztem csak a melegtől jobban kitágúltak a pólusaid és a sok izzadás és annak elpárologtatása miatt hol zsíros, hol száraz a bőröd s ezért ráncosabb.


tipp:

töltsd le a dm appot és a rossman appot. ott jobban tudsz nézelődni és jobb rendelni is.


1. bőrradírozz.(lehet őröl szerecsendió és szappan keveréke vagy veszel bőrradírozókat. de előbb próbáld ki a szerecsendót, mert megakadályozza a sok pattit.)


2. arc tisztítózz.

ezeket meleg vízzel.



3. újra bőrradírozz.

4. akár pólus tisztítózhatsz.

5. hideg fogkrémes vízzel mosd meg az arcod és ezzel össze húzódik minden kitisztított pólus.


Rossmanban van egy hialuronos zselé, ami elég egy nagyon picit kenni, de van még egy mély ránctalanító. talán megtalálod vagy talán küldök képeket, linkeket.

2022. aug. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

AHA sav (glikolsav, de vigyázz, mert fényérzékennyé tesz, szóval kötelező mellé a fényvédő. Mondjuk az amúgy is.)

Ha már szóba került, fényvédő (min spf30)

Retinol, hialuronsav

Kollagén, mint tápkieg.

Hidratálással nem kísérletezünk, hanem alapvető minden bőrtípusra a megfelelő tisztítással együtt.


Kontrolláld a mimikád, ha nem megy, akkor ott a botox. A mimikai ráncok azért alakulnak ki, mert azon a pontban sokat gyűrődik a bőr. Amint egy kicsit veszít az arc a volumenéből, meglátszik a nyoma. Ez kb 20-25 éves korban kezdődik, ha valakinek erős a mimikája.


Épp ezért kell egyrészt mérsékelni a bőr gyűrődését (pl. figyelni, hogy ne ráncold a homlokod), másrészt olyan terméket használni, ami stimulálja a kollagéntermelést(pl. retinol), harmadrészt védeni a bőrt azoktól a hatásoktól, amik fokozzák a kollagén lebomlását és a dehidratációt (pl. Fényvédő Uv sugárzás ellen, hidratálókrém és hialuronsav a vízvesztés ellen)

2022. aug. 23. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
A legfontosabb: fényvédő és retinol.
2022. aug. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23%

A mimikádra figyelj oda és ne ráncolj.

Kend az arcod fényvédővel a további ráncok lasabb kialakulása érdekében.

Hidratáló krémet minden nap használj. Én Balea kézkrémet használok, nekem ez bevált. Neked lehet jó lenne az a Balea arckrém, amiben van fenyvédő(igaz csak 15 faktoros), hiarulonsav, Q10, és illatanyag, parabén és szinezék mentes is.

Retinolal is próbálkozhatsz, de fokozatosan kezd, ne egyből minden nap mert kiakad a bőröd. Ennek utána tudsz nézni tudatos bőrápolós csoportokban, instán, youtubeon.


Plusz egy tipp ami inkább poén, az a frufru :D

2022. aug. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Na a sok hülye picsa egyből le is pontozott mindenkit...


Jól van, takarodjatok szolizni

2022. aug. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!