Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Haj kímélő “fesus végű “...

Haj kímélő “fesus végű “ bevált hajszarito?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, mint a dyson airwrap, azt annyiért nem vennem meg. Nem kell, hogy gondoritsen, sok vastag szálú, hosszu hajam van, valószínűleg úgysem maradna meg benne. Eleg ha egyenesre ki tudom vele szárítani es nem kell hajvasalot használnom.
2022. aug. 24. 08:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Rendes hajszárító és fésüvel is laza, tanuld meg kezelni.


Kifésülöd, majd a szárításnál az adott tincset megragadod fésüvel és ahogyan húzod lefele a hajat vele párhuzamosan csapatod a hajszárítót.

Addig a meg nem szárított hajtömeget odébb csatozod egy nagy csattal ha bezavar.


Nekem erős és sűrű combközépig érő hajam van, de a nyakközépig érőt is egyenesre tudtam szárítani. (sőt azt naponta - benedvesítettem az elaludt hajamat és kiszárítottam).


A hajszálak kímélése az alap fésüködésnél kezdődik.

A hajtőtől apránkén haladva kell fésülni. Nem a hajszál hosszának felétől vagy tövétől.

2022. aug. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!