Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Legjobb női zarás parfümöket...

Legjobb női zarás parfümöket várnék esetleg olyat aminek vanílíás beütése van de ez nem fontos. Az a fontos hogy még most is elérhető legyen a boltokban, vannak javaslatok?

Figyelt kérdés
Igazából bármilyen vanílíás parfümöket várok amik nagyon jók ha zarába nincs olyan

2022. szept. 2. 17:14
 1/2 Metionin ***** válasza:

Black amber. Szerintem még elérhető. Illetve a Tobacco kollekciós Rich, warm, addictive, ez a férfi osztályon van de istenkirály uniszex parfüm.

Aminek köze sincs vaníliához de én szeretem őket: Ebony wood, Red temptation, Violet blossom, Fields at nightfall.


Bármilyen vaníliás: Spirit illatok közül a Golden vanilla és White vanilla. Olcsó és meglepően minőségi, tartós parfümök.

2022. szept. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fuu nekem kettő kedvencem ami vaníliás náluk, a Nude Bouquet, ezt nagyon imádom most és az Oriental. Előbbi rajtam jobban viselkedik, de nagyon finomak.

Sokan a Red Vanillara esküsznek, de nekem az nagyon erős már, kicsit pacsuli szag. Én jobb, szeretem a finomabb, enyhébb illatokat.

2022. nov. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!