Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Legjobb arcápolási termékek?

Legjobb arcápolási termékek?

Figyelt kérdés

Kérem akik értenek hozzá segítsenek!

Szeretnék vásárolni,

-arclemosót

-c vitamin szérumot

-hialuronsavas hidratáló krémet

-tonikot


Legjobb lenne ha olyat írnátok ami drogériában beszerezhető és nem horror áron van. A revox termékeivel kacsingattam,de sajnos egyáltalán nem értek hozzá!

Plusz ha leírnátok nekem mit-miután azt nagyon megköszönném!



2022. szept. 5. 09:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon sok jó olcsó drogériás termék van de ha nagyon tudatos akarsz lenni menj el bőrgyógyászhoz aki meg állapítja a bőr típusod és hasznos tanácsokkal lát el ez után érdemes nézegetni utána járni mi jó a te bőrtípusodra. Tudom nem ezt kérdezted de én sokáig azt hittem zsíros az arcbőröm ezért olyan termékeket használtam de aztán nagyon száraz volt pattanásaim lettek így el mentem bőrgyógyászhoz ott ki derült, hogy kombinált a bőröm így már meg felelően tudom ápolni sosem hittem egyszer majd ilyen szép lesz . De ez az utat neked kell ki tapasztalnod valami be válik valakinek vagy agyon dícsért márka de neked nem fog. Remélem tudtam azért segíteni
2022. szept. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bőrtípus ismerete nélkül nem igazán lehet értelmes tanácsokat adni, illetve hogy azt is érdemes tudni, hogy milyen bőrproblémáid vannak, ha egyáltalán... érdemes elmenni bőrgyógyászhoz tényleg, és aztán őt megkérdezni, lehet, hogy tud konkrét terméktippeket is adni.


Én nem használok C vitaminos szérumot. Hidratálóból a Neutrogena Hydro Boost az egyik, amit használok, az elvileg hialuronsavas, nekem tetszett, és van belőle száraz, ill. normál-kombinált bőrre ajánlott, én utóbbit használom, mert kombinált bőröm van (amellett Yves Rocher Debo Vegetal krémet használok, az a bőrproblémákra jó, mert nagyon hajlamos a bőröm a pattanásosodásra). Arclemosónak nekem beváltak a Garnier aloe verás hialuronos családjából a géles és a habosabb (név szerint habos, szerintem inkább krémes-pasztás) verzió is.


Tonikot jelenleg nem használok, de amikor igen, a Dr. Organic Skin Clear volt a kedvencem (de azért ez nem a legolcsóbb a drogériában).

2022. szept. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!