Zsíros haj ellen?

Figyelt kérdés
Tudom, sok ilyen kérdés van, de friss kérdést nem találtam. Szóval pár hónapja már minden másnap zsíros a hajam hajmosás után, milyen sampon vagy kezelés jó erre, már unom a hajmosást, drága is a víz, aki tud valamit írjon, köszönöm.

2022. szept. 5. 19:52
 1/6 Kis Tina válasza:
50%
Szia próbáld ki az alma ecetes öblítést, sima ecet is jó de nekem az jobban puhítja akkor alkalmaztam amikor majdnem naponta hajat mostam és csak fe kötve tudtam hordani emiatt borzaztó korpás is lett:/ meg kérdeztem anyukám és azt mondta régen nem volt haj balzsam és ezt a módszert alkalmazták. Első használat után el múlt a korpa :) és azt vettem észre, hogy nem zsíros már másnap a hajam 2 hónap alkalmás után már csak heti 1szer mosok hajat.
2022. szept. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ, ki fogom probalni
2022. szept. 6. 09:24
 3/6 anonim ***** válasza:
25%
Pont azért zsírosodik ilyen gyorsan mert gyakran mosod. Kiszárítja a fejbőröd, a bőröd erre zsírosodással reagál mert próbálja visszaállítani a megfelelő pH-ra.
2022. szept. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, volt amikor heti 2x mostam haját pont ezért, de nem vált be.
2022. szept. 7. 07:38
 5/6 anonim ***** válasza:
#3 én mindennap mosok hajat és nem zsirosodik. Inkább puhább jobb a hajam. De én azt ajánlom hogy ha hajat mossol ne oblitsd le egyből hajd rajt egy pár percig a habot és úgy mosd le
2022. szept. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó úgy szoktam. Azért köszönöm.
2022. szept. 29. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!