Első szolárium?

Figyelt kérdés
Jövő héten megyek először szoláriumba, de el sem tudom képzelni hogy megy ez. Mindent le szoktak venni vagy bugyi melltartó marad? Mennyi időre érdemes menni először? (világos bőröm van, a nap nem igazán fog meg ha egész nap kint vagyok tűző napsütésbe 1x kenem be magam naptejjel épp hogy meglatszik a bikini nyoma) Mi az amire érdemes figyelni? Kontaklencses maradhat, vagy ki kell venni?

2022. szept. 7. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre 5-6 percre menj csak.

Befizeted, megkapod a zsetont. Van ahol nem zsetonos, hanem gombnyomásra indul.

Bemész a géphez, levetkőzöl pucérra.

Kontaklencse maradhat, naptej nem kell.

Bedobod a zsetont, befekszel/állsz.

Ne legyél mozdulatlan, forgolódj, időnként emeld meg a kezed-lábad, hogy mindenhol egyenletesen érjen a fény. A szemed tartsd csukva.

Ha vége akkor kiszállsz, felöltözöl.

Kitörlöd a gépet fertőtlenítővel - de van ahol ezt a személyzet csinálja.

Kimész, megköszönöd, viszlát.

2022. szept. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

"Szia, először vagyok itt, megmutatnád kérlek hogyan tudom a gépet bekapcsolni?"



Semmi ciki nincs abban, hogy megkérdezed.

2022. szept. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2

Mi köze van a gép bekapcsolasanak, ahoz, hogy pl a kontaktlencse maradhat-e (nem ott fogom koszos kézzel kiszedni ha arról van szó)

A környékünkön a legtöbb szolinál már az adott számot kell felhivni, hogy távolról kinyissák az ajtót azaz senki nincs is ott.

2022. szept. 8. 19:33
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
Akkor neked kell előtte-utána kitakarítani a gépet, amúgy minden úgy megy, ahogy #1 írja. Egy idő, több alkalom után már kifejezetten élvezni fogod, nagyon fincsi!
2022. szept. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!