Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan sampon vagy balzsam...

Van olyan sampon vagy balzsam amitől gyorsabban nő a haj, illetve dúsul? A Hairjazz termékekről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Tehát: kétszer daueroltattam a hajamat és az elsőnél még nagyon szép volt, de a második már eléggé szétroncsolta a hajam, meg sokat is vágattam belőle. Igazából már javult a hajam állapota, de elég rövid és szeretném megnöveszteni. Ezért vagyok kíváncsi, hogy ti használtatok-e már olyan sampont vagy balzsamot amitől gyorsabban nőtt vagy dúsult a hajatok.

A válaszokat előre is nagyon köszönöm. :)



2022. szept. 10. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bámfi sampon, hajszesz elvileg hajnövesztő
2022. szept. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Dercos Energising segített.
2022. szept. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Megnézem ennek a hair jazz honlapját de hiteltelenné vált amikor olyan képek vannak fennt higy 6 hét alatt 10 cm-t nő a hajad. Nincs ilyen. Megveszel 30 ezerért egy ilyen csomagot + posta, szerintem rohadtul nem éri meg. Inkább menj be egy drogériába itthon.


Megfelő sampontól dúsabbnak tűnhet a hajad. De erre neked kell rátalálnod mert hiába mondom hogy nekem ez vált be ha neked meg az fog.

Vehetsz hajszeszeket növesztésre de ezek is olyanok hogy van akinek ez, van a kinek az válik be. Ki kell próbálni hogy lásd. Bánfi, Varga, Dr Immun. Ha azt írtad volna hogy 40 éves vagy és elvekonyodott akkor a Plantur hajszeszt is ajánlanám.

Viszont azt írtad higy a daierről ment tönkre a hajad. olcsóbb és jobb is a kiszáradt hajadnak szerintem ha veszel ricinus olajat vagy kókusz olajat, össze is keverheted. Hetente fel óráig a fejeden hagyod és lemosod. Sok jót hallottam róla és nem is nagy költség.

A hatás nem biztos hogy azonnali lesz bármit is használsz, de 1 hónap múlva szerintem látni fogod hogy van e eredménye.

Vitamint is kiprobálhatod, úgy szokták árulni hogy haj, bőr, köröm vitamin. A Revalidot ajánlom csak kicsit drága. Legalabb 3 hónapig jó ha szeded hogy legyen eredménye.

2022. szept. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon köszönöm a választ!!

3-as, igen ricinus olajat szoktam használni, de tervezem a kókuszolajat is! :)

2022. szept. 14. 18:50
 5/6 anonim ***** válasza:

A haj egy halott dolog, ami már ha egyszer tönkre megy, nem lesz már olyan soha.


Ami töredezett, bizony már kuka, a samponnal max annyit érsz el, hogy ne száradjon ki, de a dauertől ez se fog megvédeni.


A haj növekedése meg inkább táplálkozás kérdése, a hajhagyma az, ami az élő része. Egyél elég vitamint, fehérjét, esetleg keress egy ilyen haj+köröm+bőr kapszulát még hozzá.

2023. máj. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5-ös


Neked is köszi a választ! Azóta lenőtt a hajam, levágattam és most egészséges. Mostmár nagyon vigyázok rá, hogy az is maradjon!🙂

2023. máj. 18. 20:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!