Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valamiért nagyon kiritkult a...

Valamiért nagyon kiritkult a hajam, vissza lehet fordítani ilyen koffein samponnal?

Figyelt kérdés
több éve kezdődött így visszagondolva, csak valahogy nem tűnt fel. Vagy az a baj, hogy folyton kontyban volt, vagy hogy rosszul mostam rossz samponnal, de asszem gombás is volt kicsit a fejbőröm még pár éve, valószínű a fésű miatt is meg mert rosszul mostam. Most nincs ilyen jellegű bajom, higéniailag teljesen rendben a fejbőröm, azóta újra is növesztettem ilyen pár centisre, de nagyon hiányos középen a hajam... Szinte belátni oda, ha megnosom akkor meg teljesen. Örökletes nem tudom lehet e viszont, mert nem jellemző a családban, inkább a nagy homlok ami nekem nincs. Hány hónap alatt nőhet vissza a haj ha van erre esély? Vagy legyek kopasz?
2022. szept. 11. 09:55
 1/1 A kérdező kommentje:
22 f
2022. szept. 11. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!