Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol lehet még Ahalo Butter...

Hol lehet még Ahalo Butter sampont venni?

Figyelt kérdés

Régebben a DM-ben volt. De most eltűnt a polcairól és már egy ideje nem látom. Esetleg máshonnan nem tudjátok, hogy honnan lehet beszerezni?

Sajnos eléggé kényes hajam van. Ha nem jó fajta sampont használok, akkor nagyon gyorsan bezsírosodik. Egy csomó sampon tesztelés után végre megtaláltam, ami jó és erre már nem kapható a boltokban.

Esetleg van valakinek tippje, hogy honnan szerezhető be? Előre is köszönöm!



2022. szept. 15. 05:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Elvileg kapható a dm-ben, de csak a nagyokban. Online meg tudod nézni, hogy hozzád legközelebb melyikben árulják vagy rendelni is tudsz onnan.
2022. szept. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Max egy hónapja néztem a dm oldalán, akkor még volt, azért is mertem írni, de most megnéztem és azt írta egy hete a facebook oldalán az ahalo butter, hogy nem fogják tovább forgalmazni a terméküket Európában, szóval sajnos nem lesz egyszerű beszerezni.
2022. szept. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!