Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz fejbőrrel/hajjal mit...

Száraz fejbőrrel/hajjal mit tudnék kezdeni?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok, mostanában 2 naponta mosok hajat, és egy ideje nagyon ki száradt, viszont ha nem mosom meg 2 naponta, akkor pedig zsírosan néz ki nagyon, úgyhogy az sem a legjobb.


Sok sampont próbáltam, mire megtaláltam ezt a bio sampont, nem szívesen váltanék, csak ez szüntette meg a korpásodást teljesen, illetve balzsamot is használok utána, tényleg szinte mindent kipróbáltam, és ez a legjobb számomra... Viszont arra gyanakszom, hogy mivel 2 naponta mosok hajat, ettől száradhatott ki ennyire, és a fodrász is megjegyezte hogy látja hogy gyakran mosok hajat mert ki van száradva a fejbőröm.


Ezzel mit lehetne tenni? Amit megpróbáltam most, hogy sokkal kevesebb sampont/balzsamot használok, illetve próbálok 3 naponta hajat mosni, de zsírosan és nem jól néz ki már másnap... Egyébként érdekes régen, pár éve, amikor nem használtam ilyen jó minőségű sampont és balzsamot (illetve akkor balzsamot nem használtam), akkor heti egyszer elég volt hajat mosnom és minden rendben volt vele, ennyire nem zsírosodott, viszont akkor korpás is volt rettentően, az sem volt jó.


2022. szept. 16. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyit iszol és mennyi ásványi anyagot viszel be?
2022. szept. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azzal biztosan nem lehet gond, annyit iszom, amennyi a testsúlyomhoz szükséges mennyiség, illetve szinte csak tisztított vizet, ez mellett nagyon egészségesen táplálkozom, illetve a vérképem is rendben van.
2022. szept. 16. 12:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Ricinus olajjal kend be a fejbőröd
2022. szept. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!