Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért töredezik a hajam? :O

Miért töredezik a hajam? :O

Figyelt kérdés

Mindig is szép, egészséges, erős és sok hajam volt. De most valamiért elkezdett töredezni, sé nem tudom, miért, de nagyon zavar. :S

Mitől töredezhet az ember haja? :S:(


2010. szept. 26. 00:14
 1/5 anonim ***** válasza:
hajszárító,hajvasaló,hajcsavaró
2010. szept. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egészségtelen, vitaminhiányos táplálkozás.
2010. szept. 26. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 boborja válasza:
Más hajkefét használsz,téped?Sok pakolást balzsamot használj többször mosd.
2010. szept. 26. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell többször mosni. -.-" Attól még jobban fog törni. Figyelj rá, hogy nagyon óvatosan fésüld, inkább széles fogú fésűt használj, ne a műanyag keféket. Hajmosás után tegyél pár csepp hajolajat a végére. Ne használj hajvasalót, kreppelőt, hajszárítót, hajsütőt meg semmit, ami hűvel működik. Vizesen ha lehet ne fésüld! Akkor sokkal sérülékenyebb a haj. Nekem erősen hullámos hajam van, és nagyon vastag, úgyhogy muszáj megfésülni mosás után, de akkor is nagy fogú fésűt használok és nagyon óvatosan bontom ki. Kerüld a hajformázókat, lakkot, waxot, habot, zselét, stb. A festés is nagyon károsítja, úgyhogy ha teheted ne fesd. 2-3 havonta vágj 1-2 cm-t a végéből. Most is úgy kezdd, hogy vágasd le a töredezett részeket, mert különben csak csúnyább lesz. Szedj valami hajvitamint, az sokat segít. Ha kontyban hordod az segít megvédeni a hajvégeidet a dörzsölés okozta károsodástól. Mosáskor ne dörzsöld, ne púpozd a fejedre samponozáskor, a végét csak ritkán samponozd. Elég 1x a fejnek is, nem kell duplán, mert annál inkább fog zsírosodni. Mindig használj balzsamot (nekem a "Garnier Fructis háromszoros táplálás", vagy mi a neve vált be). Csak tedd rá a fejedre a törölközőt, mint egy turbánt és hagyd pár percig, az kiszívja a vizet, nem kell a törölközővel való dörzsöléssel gyilkolni. Én ezeket betartottam és most teljesen egészséges a hajam.
2010. szept. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hajvasaló, hajsütővas, hajszárító, stb... de lehet helytelen táplálkozáás, meg állítólag a túl sok stressztől is tönkremehet a haj.
2010. szept. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!