Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehetséges, hogy valaki a...

Lehetséges, hogy valaki a saját levágott haját rasztásítja hozzá a meglévő hajához?

Figyelt kérdés
Láttam egy embert flangálni az utcán, akinek majdnem a talpáig leérő hosszú raszta haja volt. Egyrészt, a rasztásítás tudtommal megrövidíti a hajat, 20 centis hajból lesz 10 centis rasztás, ezt most csak úgy betippeltem, de tudom, hogy jóval rövidebb lesz. Na már most, annak az embernek akkor több mint három méteres a haja? Ezt nem igazán hiszem el, ezzel guinness rekordokban lenne a helye. Lehetséges, hogy évek alatt hozta ezt össze úgy, hogy mindig levágatta a haja felét mondjuk, és azt valahogy hozzásodorta a maradék hajához, úgy nőtt meg ekkorára? Vagy mi erre a magyarázat?

2022. szept. 21. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:
74%
Gondolom, póthajból is lehet rasztát készíteni.
2022. szept. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A raszta haj is nő folyamatosan. Ha évek óta ilyen a haja, simán megnőhetett.

Bari jJanoó festőművész a földön húzza, ha kiengedi, de még felkötve is a fejeke alá ér

De egyébként hozzá lehet horgolni levágott hajat is, sőt, akár állatszőrt is.

2022. szept. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!