Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen haj állna jól olyan...

Milyen haj állna jól olyan srácnak akinek elöl a homlokánál ilyen V alakban lapul le a haj?

Figyelt kérdés
Szeretném zselézni és ez a kócos dolog tetszik (mint mondjuk az Xfaktorban a Gesztinek van :D), de azt mondta a fodrász hogy azt nem lehet megcsinálni ilyenből... :(
2010. szept. 26. 14:19
 1/3 anonim válasza:
semmi sem lehetetlen...vegyuk a mostani hajdivatot...oldalt rovid a felteton meg hosszu es kocos ez meg a noves ellenere is elonyodre valhat:D
2010. szept. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én nem tudom, de a fodrász tényleg ezt mondta hogy azt nem lehet... Azért sem mert hátul meg nagyon sok a forgóm és hátul persze égnek áll mindig, tehát ilyen gyerekes nagyon a hajam :(
2010. szept. 30. 14:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is a fodrászom azt mondta, hogy a forgóm miatt nem lehet frufru.

De csak-csak megcsinálta és tessék már fél éve van frufrum:)

Egy kicsit nehezebb mert hamar szét jön de arra van a hajlakk:)

2010. szept. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!