Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kolis fiúk, te borotváljátok/n...

Kolis fiúk, te borotváljátok/nyírjátok a fanszőr és a hónaljszőrt koliban? A zuhanyzóba csináljátok? Közös vagy saját zuhanyzótok van?

Figyelt kérdés

Cikinek a közös zuhanyzóban szőrteleníteni vagy nem is illik?

27F



2022. okt. 1. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk közös zuhanyzó van, de mindenki ott csinálja szóval ez nálunk nem nagyon gáz
2022. okt. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sosem nyírom a lentit. Kolis vagyok, de külön szobával és tusolóval.
2022. okt. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Kolis koromban közös zuhanyzó volt

Aki akarta ott csinálta de senki nem csinált ügyet se a borotvált se a merev farkakból

2022. okt. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Együtt borotváljuk a fanszőrzetünket a zuhanyzóban, sokszor úgy, hogy mindenki a másikét. Nagyon izgalmas közós program, előjátéknak is.
2022. okt. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én borotváltam ott nem egyszer,de rajtam kívül csak egy srácot láttam. Nálunk a többségnek szőrös volt.
2022. okt. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
73%
Közös zuhanyzó van nálunk is ha akarja valaki ott csinálja, senki nem szólna érte, de a többségnek szőrös.
2022. nov. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Nálunk is így van, ahogy a 6-os írja.
2022. nov. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Közös zuhanyzó van, zuhanyfüggöny nincs kizárlólag elválasztófal.

Többen borotváljuk a zuhanyzóban. Engem nem érdekel ki látja, hogy a fenekem vagy a zacsim borotválom.

2023. aug. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 winR ***** válasza:
100%
Én is simán borotválom, nem érdekel, ha látják. Egyszer egyik haveromat is megkértem, hogy a fenekemből borotválja ki a szőrt.
2023. szept. 30. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
En is borovalom de nem kozos a zuhi a szombankban van csak 4en hasznaljuk de ha ott latjak nem zavarja oket masok is csinaljak nem csak en a ho aljat meg nem mindig nagykn nagyon lassan no nekem 2 honaponta kell max
jan. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!